Siret Trull • 31 mai 2019 08:12
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Meditsiiniuuringute eetikakomitee asendub inimuuringute eetikakomiteega

Augustis tegevuse lõpetava meditsiiniuuringute eetikakomitee asemel luuakse Tervise Arengu Instituudi inimuuringute eetikakomitee, mis tegutseb kuni 2020. aasta lõpuni.

Meditsiiniuuringute eetikakomiteed ülesandeks on hinnata inimesel tehtavate uurimisprojektide eetilisi aspekte.  Foto: Scanpix /Panthermedia

Vabatahtlikkuse alusel tegutsev Tallinna Meditsiiniuuringute Eetikakomitee (TMEK) andis aprillis sotsiaalministeeriumile teada, et on otsustanud 14. augustist tegevuse lõpetada, kuna töömaht on kasvanud ja jooksvate ülesannete täitmiseks ei piisa enam vabatahtlikkuse alusel töö tegemisest.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee