Meditsiiniuudised  • 4 juuni 2019 10:23
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Käsimüügiravimite reklaamürituste arv on kasvanud

Ravimiametile 2018. aasta kohta esitatud ravimireklaami aruannetest selgub, et tootjad korraldasid mullu varasemast enam käsimüügiravimite reklaamüritusi, sihtgrupiks olid nii patsiendid kui ka meedikud.

Drugs, medicines, tablets, pills  Foto: Sebastian Duda

Käsimüügiravimite reklaamüritusi, mida müügiloa hoidjad ei ole patsientidele eelnevatel aastatel korraldanud, on 2018. aastal korraldatud 26. Ka arstidele/apteekritele korraldatud ürituste arv on mõnevõrra tõusnud (kui aastal 2017 korraldati vastavaid üritusi 19, siis eelmisel aastal 29).

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee