Meditsiiniuudised  • 4 juuni 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Hele Everaus on taas enim toetust saanud arstide esikolmikus

Ravimiametile esitatud ravimireklaami aruannetest selgub, kes ravimifirmadest andsid mullu enim toetusi arstidele ja apteekritele arstiteaduslikel või farmaatsiaalastel üritustel osalemiseks ning kes olid arstid, kes enim toetust said.

Professor Hele Everaus.  Foto: Andras Kralla

Kui 2017. aastal andsid müügiloa hoidjad arstidele/apteekritele toetusi arstiteaduslikel või farmaatsiaalastel üritustel osalemiseks kogusummas 1 465 511,49 eurot, siis 2018. a oli vastav kogusumma 1 485 090,67 eurot, mis jagunes 845 arsti/apteekri vahel. Toetusi anti 1255 korral ja keskmiseks toetuse suuruseks kujunes 2018. aastal 1183 eurot.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee