Siret Trull • 7 juuni 2019 08:08
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kliinilised psühholoogid võivad saada riigi rahastatud kutseaasta

Sotsiaalministeerium on kavandamas õiguslikke muudatusi, mis annavad aluse kliiniliste psühholoogide väljaõppe tellimiseks Tartu Ülikoolilt. Eelnõu loodetakse valmis saada selle aasta teises pooles.

Foto: Scanpix Panthermedia

Seni on rahastatud kliinilise psühholoogide kutseaastat väljaspool riiklikku rahastussüsteemi kahe projekti abil, millest viimase rahastus lõppes aastal 2018.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee