Meditsiiniuudised  • 10 juuni 2019 10:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Annabeli raviks on koos üle 800 000 euro, puudu veel üle miljoni

Kolmekuuse Annabeli kallihinnalise, 2,125 miljonit dollarit maksva geeniravi rahastamiseks on heade annetajate abiga koos 819 485,40 eurot, teatas SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond.

Annabelil diagnoositi haruldane spinaalne lihasatroofia ehk SMA-1.  Foto: Erakogu

Sellest 330 829,91 eurot on kogunenud vanemate poolt Annabeli ravi rahastamiseks loodud annetuskontole HelpAnnabel, 88 655,49 eurot on kahe päeva jooksul sihtotstarbeliselt annetanud Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi head annetajad, millele lisandub 400 000 eurot raviraha TÜK Lastefondi reservidest.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee