Meditsiiniuudised  • 11 juuni 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

ITK tähistas 100 aasta täitumist esimese Eesti soost peaarsti ametisse astumisest

Eelmisel nädalal tähistas ITK 100 aasta täitumist esimese Eesti soost haiglajuhi doktor Karl-Eduard Sibula ametisse astumisest toonases Tallinna Keskhaigemajas, mis täna kannab nime Ida-Tallinna Keskhaigla. ITK sisehoovis avati sündmuse tähistamiseks mälestuspink.

Karl-Eduard Sibula mälestuspink ITK õuel.  Foto: Raigo Pajula

Ida-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimees doktor Ralf Allikvee sõnul on tegu äärmiselt olulise verstapostiga Eesti meditsiiniajaloos. Sündmuse tähistamisest võttis osa ka sotsiaalminister Tanel Kiik, sõna võtsid doktor Allikvee ja doktor Vahisalu, kes tegi ülevaate ajaloost. Kohaletulnutele esinesid Vanalinna Hariduskolleegiumi lapsed ja ITK segakoor, kohal oli palju endisi keskhaigla töötajaid.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee