Meditsiiniuudised  • 10 juuni 2019 08:45
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tartus koolitatakse õdesid naasma tervishoidu

Sellest sügisest alustab Tartu Tervishoiu Kõrgkool sotsiaalministeeriumi rahastamisel vastuvõttu koolitusele „Õed tagasi tervishoidu“ ning esimest korda toimub tasuta koolitus Tartus.

Koolituse käigus saavad õppijad täiendada ja kaasajastada oma õendusalaseid teadmisi ning oskusi.   Foto: PantherMedia

Koolituse eesmärgiks on valmistada ette inimesi, kes on kunagi omandanud õe hariduse, kuid on pikemat aega töötanud tervishoiust väljaspool ja keda pole kantud tervishoiutöötajate registrisse. Tartu Tervishoiu Kõrgkooli lektori Inge Paju sõnul on koolitus „Õed tagasi tervishoidu“ üks konkreetne samm selles suunas, et vastata suurenenud õdede nõudluse järele tervishoius.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee