Meditsiiniuudised  • 11 juuni 2019 12:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kiik: tervishoiu jaoks on raha garanteeritud

Vastupidiselt valitsuse kärpeplaanidele kinnitab sotsiaalminister Tanel Kiik, et tervishoiu rahastamine järk-järgult hoopis suureneb.

Sotsiaalminister Tanel Kiik kinnitab, et tervishoiu rahastamine suureneb.  Foto: Andras Kralla

„Kõigepealt tuleks meenutada, et seaduse järgi läheb 13% sotsiaalmaksust alati ravikindlustusse. Inimeste osakaal, kes seda maksavad, on mõnevõrra kasvanud, sest tööhõive on suurenenud. Samas on tõusnud inimeste palk ja selle kõige tulemusena ka sotsiaalmaksu summa,“ rääkis Kiik intervjuus Pealinnale.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee