Meditsiiniuudised  • 12 juuni 2019 12:05
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

ITK pälvis kõrge rahvusvahelise kvaliteediauhinna

Ida-Tallinna Keskhaigla pälvis Euroopa Insuldikongressil kõrgeima, teemant-taseme ESO Angels Award kvaliteediauhinna.

ESO Angels Award kvaliteediauhind.  Foto: Ida-Tallinna Keskhaigla

„Iga aasta märtsikuus täidame Euroopa Insuldiorganisatsiooni (ESO) eestvedamisel ankeedid, mis kajastavad keskuses viibivate insuldiga patsientide tegevusi,” selgitas ITK neuroloogiaosakonna juhataja doktor Toomas Toomsoo. Ankeedis kirjeldatakse rekanaliseeriva ravi kiirust, patsientide ravi, logopeedilist ravi, taastusravi, riskifaktorite uurimist jms.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee