Meditsiiniuudised  • 13 juuni 2019 08:50
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Karell Kiirabi AS piloteerib perearstide teavitamist patsiendile tehtud kiirabivisiitidest

Selle nädala algusest on Karell Kiirabi AS esimene kiirabiteenuse pakkuja Eestis, kes pilootprogrammi raames teavitab perearsti tema nimistus olevale patsiendile tehtud kiirabivisiidist. Eesmärgiks on esmatasandi terviseteenuste sidusus ja kõrgem kvaliteet.

Kiirabibrigaadi pidaja hakkab teavitama perearsti tema nimistus olevatele patsientidele tehtud kiirabivisiidist.   Foto: Raul Mee

Kiirabibrigaadi pidaja teavitab perearsti ühe tööpäeva jooksul tema perearsti nimistus olevale isikule tehtud kiirabivisiidist. Programmi esialgne kestvus on 6 kuud, siis toimub tehtu analüüs ning perearstide tagasiside hindamine. Vajadusel tehakse ettepanekud kehtiva määruse täiendamiseks või muutmiseks.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee