Meditsiiniuudised  • 13 juuni 2019 10:54
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Vähiravifondi abitaotluste maht on mitmekordistunud, raha napib

Vähiravifondile Kingitud Elu tehtud abitaotluste maht on viimastel kuudel mitmekordistunud ning fondist läheb juba pikemat aega raha rohkem välja kui sisse tuleb.

Vähiravifondi juhataja Toivo Tänavsuu sõnul on abivajajate hulk suurenenud.  Foto: Raul Mee

„Maikuu jooksul otsustas fondi nõukogu toetada 25 inimese ravi. Lisaks käivad veel mitmekümne inimese ravid, mis algasid varem. Suur abivajadus on kulmineerunud juuni alguseks, fondi abitaotluste maht on mitmekordistunud - seni keskmiselt ühelt abitaotluselt päevas 2-3 abitaotluseni. Seetõttu oleme küsimuse ees: kas fond suudab jätkuvalt kindlustada hädavajaliku ravi kõikidele abivajajatele.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee