Meditsiiniuudised  • 17 juuni 2019 12:25
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Vähiravifond korraldab suured heategevustalgud, annetusi koguvad ka peaminister ja sotsiaalminister

Vähiravifond „Kingitud elu“ korraldab sel nädalal üleriigilised heategevustalgud, mille raames kogutakse annetusi noorte lastevanemate ravi toetuseks. Teiste hulgas osaleb talgutel peaminister Jüri Ratas ja sotsiaalminister Tanel Kiik.

Sel nädalal tulevad vähiravifondile appi raha koguma ka ministrid.  Foto: Terje Lepp

"Vähiravifondi poole pöörduvad vähidiagnoosi saanud noored emad ja isad, kellel on kodus kasvatada alaealised lapsed, sageli väikelapsed. Raivo, Anneli, Valentina, Reeda, Erik, Ott, Natalja – ainuüksi viimastel kuudel abi palunud inimesed, kelle lapsed ei oskaks midagi igatseda rohkem kui seda, et issi või emme veel kestaksid. Tänavu on sellises olukorras iga viies abivajaja,” rääkis vähiravifondi „Kingitud elu“ juhataja Toivo Tänavsuu.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee