Aet Trisberg • 21 juuni 2019 11:35
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Perearsti nõuandetelefoni isikustatud kaugkonsultatsiooni käivitumine lükkub järgmisesse aastasse

Algselt 1. augustist 2019 käivituma pidanud üleriigilise perearsti nõuandetelefoni isikustatud kaugkonsultatsiooni teenuse alguskuupäev lükkub edasi järgmisesse aastasse.

Sotsiaalminister Tanel Kiige sõnul lükkub perearsti nõuandetelefoni isikustatud konsultatsiooniteenuse võimalus edasi järmisesse aastasse.  Foto: Andras Kralla

Sotsiaalminister Tanel Kiik tutvustas eilsel valitsuse pressikonverentsil valitsuse heakskiidetud haigekassa tervishoiuteenuste loetelu määrust, tõdedes, et algselt selle aasta augustist käivituma pidanud üleriigilise perearsti nõuandetelefoni isikustatud kaugkonsultatsiooni teenuse alguskuupäev tervise infosüsteemi vahendusel lükkub edasi järgmise aasta 1. jaanuarisse. „Hetkeseisuga on realistlik, et jõuame selleni uuest aastat,“ ütles Kiik.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee