Meditsiiniuudised  • 25 juuni 2019 09:36
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Paberil arstlik surmateatis kaob

Alates 1. juulist ei pea surnu lähedased enam surma registreerimiseks minema tervishoiuasutusest saadud surmateatise koopiaga perekonnaseisuametisse surmatõendi järele, vaid saavad surmatõendi meditsiiniasutusest.

Surmaandmete liikumine süsteemide vahel muutub automaatseks.  Foto: Scanpix, PantherMedia

Sotsiaalministeerium ja siseministeerium on koostöös oma partneritega viimase kahe aasta jooksul töötanud välja lahenduse, et panna surmaga seotud andmed erinevate süsteemide vahel automaatselt liikuma ja muuta seeläbi asjaajamine inimese jaoks lihtsamaks.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee