Meditsiiniuudised  • 3 juuli 2019 12:05
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Uuenenud peremeditsiini residentuuris alustab 28 arsti

Peremeditsiini residentuuri võeti tänavu vastu 28 arsti, kes esimestena alustavad õpet uuenenud residentuuri programmi järgi.

Foto: Scanpix Panthermedia

„Oleme rõõmsad, et nii paljud arstid on valinud perearsti eriala," lausus Tartu Ülikooli peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituudi juhataja, professor Ruth Kalda. „Konkurss näitas, et peremeditsiini eriala on valinud need, kellele meeldib pikk ja järjepidev suhe patsiendiga, kes hindavad perearsti töö mitmekülgsust ning ravitegevuse kõrval ka haiguste ennetamist ja töötamist nii laste kui eakatega,“ lisas Kalda.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee