Meditsiiniuudised  • 9 juuli 2019 10:52
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Proviisorid kutsuvad apteegikette alustama üldapteekide müüki

Eesti Proviisorite Koda pöördus Eesti suurimate apteegikettide poole ettepanekuga alustada esimesel võimalusel üldapteekide müüki kutselistele proviisoritele, et olla valmis juba üheksa kuu pärast jõustuvaks apteegireformiks.

Eesti Proviisorite Koja juhatuse esimehe Karin Alamaa-Aasa sõnul on kutseühing valmis vajadusel olema neutraalseks pooleks, kes vahendab müügipakkumised proviisoritele.  Foto: Raul Mee

Alates 2020. aasta 1. aprillist jõustub neli aastat tagasi riigikogus heakskiidetud apteegireform, mis seab Eestis üldapteekidele omandipiirangud. „Enamusosalus kõikides üldapteekides peab hakkama kuuluma sõltumatutele proviisoritele, mis tähendab kettide omanduses olevate apteekide lõpetamist Eesti turul,“ ütles Eesti Proviisorite Koja juhatuse esimees Karin Alamaa-Aas. „Apteegireform muudab apteegid suure äri huvidest sõltumatuks, toob rõhuasetuse tagasi inimese tervisemure lahendamisele ja annab võimaluse integreerida apteegisüsteem taas tervishoiusüsteemi.“

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee