Siret Trull • 2 juuli 2019 08:09
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Apteegiketid: ostuhuvilistel puuduvad finantsid

Apteegiketid kinnitavad, et on pidanud proviisoritega läbirääkimisi oma apteekide müümiseks, kuid ostuhuvilisi on olnud vähe ning neilgi on puudunud finantsvõimekus protsessiga lõpuni minemiseks. Proviisorite esindaja sõnul keelduvad ketiapteegid aga endiselt oma apteeke müümast, isegi kui ostujõuline huviline on olemas.

Tamro Eesti OÜ esindajate sõnul andsid nad proviisoritele juba aastal 2017 teada, et kõik neile kuuluvad Benu apteegid on müügis, kuid keegi pole valmis olnud ostma.   Foto: Erik Prozes

Sotsiaalministeeriumi kantsler Marika Priske saatis juuni alguses apteegikettidele päringu, kus küsis, millised on äriühingute plaanid ja ajakava oma apteekide ravimiseaduse muudatustega vastavusse viimiseks.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee