Kadi Heinsalu • 18 juuli 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kallavere Haigla mullune aasta läks õendushanke vaidluse nahka

Kohtuvaidlused kustutasid mullu Kallavere Haigla lootuse kasumile, sest ehkki haigla võitis haigekassalt õendusabi osutamise hanke, siis teenust osutama hakata ei olnud võimalik.

Õendusabi hanke kohtuvaidlus kustutas Kallavere haigla kasumilootuse.  

Kallavere Haigla brutokahjum oli mullu 97 000 eurot. Haigla ongi alates 2013. aastast olnud pidevalt kahjumis, v.a 2017. aasta, mil saadi ligi 4000 eurot kasumit. "2018. aasta kahjum on tingitud sellest, et võites haigekassa riigihanke konkursi õendusabis, tegime vajalikud ettevalmistused ja kulutused hanke täitmiseks. Aga algasid kohtuvaidlused haiglate vahel hanke üle ja lepingud jäid sõlmimata, teenuste osutamist ja vastavat tulu ei tulnud," kirjutab haigla juhtkond majandusaruandes. Sellest kohtuvaidlusest saab lugeda näiteks siit.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee