Kadi Heinsalu • 17 juuli 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Qvalitas sai mullu juurde 200 klienti

Töötervishoiuarstide ja eriarstide teenust pakkuv Qvalitas Arstikeskus kasvatas mullu lepinguliste klientide arvu 200 võrra ja saavutas suurusjärgu 2400 klienti. Kasvas ka visiitide arv.

Qvalitas Arstikeskuse üks omanikke ja juht Tõnu Velt polikliiniku ooteruumis.  Foto: Meditsiiniuudised, mu.ee

AS Qvalitas Arstikeskus müügitulu oli 2018. aastal 8 miljonit eurot, kasvades ca miljoni euro võrra eelneva aastaga võrreldes (+13% eelmise aastaga võrreldes) ning majandusaasta lõppes 0,8 miljoni euro suuruse kasumiga (2017. a 0,46 mln eurot).

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee