Kadi Heinsalu • 18 juuli 2019 09:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tänavu on Eestis müügilt kadunud ligi 50 ravimit

2019. aasta esimeses pooles laekus teave 47 ravimi Eestis turustamise lõpetamise kohta. Varasemaga võrreldes on selliste teadete arv tõusnud.

Apteeker ravimeid müümas.  Foto: Meditsiiniuudised, mu.ee

Näiteks 11. juulil andis ravimiamet teada 4 ravimifirma ravimite turustamise lõpetamisest. Sama palju oli teateid tarneraskustest.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee