Meditsiiniuudised  • 24 juuli 2019 09:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Sotsiaalminister külastab täna Viljandi tervishoiuasutusi

Sotsiaalminister Tanel Kiik viibib täna, 24. juulil, visiidil Viljandimaal, kus külastab Viljandi haiglat, Abja-Paluoja esmatasandi tervisekeskust ja haiglat ning AS Hoolekandeteenused Viljandi Näituse Kodu.

Sotsiaalminister Tanel Kiik.  Foto: Andras Kralla

Viljandi haiglas kohtub minister haigla nõukogu ja juhatuse liikmetega, kes annavad ülevaate käimasolevast paikkondlike tervishoiu- ja sotsiaalteenuste integreerimise projektist ning tutvustavad uue haigla ja maakondliku tervisekeskuse rajamise hetkeseisu ja edasisi plaane.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee