Aet Trisberg • 25 juuli 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Valvekliinik OÜ jõudis teisel tegutsemisaastal kasumisse

Tallinna südalinnas paiknev tööpäeva õhtutel ja nädalalavahetusel tasulist eriarstiabi pakkuv ettevõte Valvekliinik OÜ jõudis oma teisel aktiivsel tegevusaastal kasumisse.

OÜ Valvekliinik juhatuse esimees Ivar Lindström (vasakul) koos perearstist venna Ingmar Lindströmiga, kes töötab samas ettevõttes.  Foto: Andras Kralla

Kui 2017. aasta lõpetati üheksa tuhande euroga kahjumis, siis 2018. aasta lõpuks teenis ettevõtte ligi 40 tuhat eurot kasumit.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee