Aet Trisberg • 26 juuli 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Medex laienes Tallinnasse ja lõpetas aasta kahjumiga

Päevakirurgia erakliinik Medex laienes 2018. aastal Tartust Tallinnasse ning lõpetas majandusaasta kahjumis.

Medexi Tallinna filiaal avati ortopeediliste patsientide teenindamiseks.  Foto: PantherMedia

Medexi 2018. aasta müügitulu oli ligi 390 000 eurot, samal ajal kahjumiks kujunes 9800 eurot. Aasta varem teeniti 440 000eurose käibe juures 15 000 eurot kasumit. 2018. aastal moodustas müügitulust 99% meditsiiniteenuste osutamine, teatas ettevõte majandusaasta aruandes. 2019. aastal jätkatakse samal põhitegevusalal.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee