Meditsiiniuudised  • 26 juuli 2019 08:35
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Sotsiaalminister arutab Lääne-Tallinna Keskhaigla juhtidega haigla tulevikuväljavaateid

Sotsiaalminister Tanel Kiik külastab täna, 26. juulil, Lääne-Tallinna Keskhaiglat. Kohtumisel haigla juhtkonnaga on kõne all haigla hetkeolukord, tulevikuväljavaated ja arengusuunad.

Lääne-Tallinna Keskhaigla juht Imbi Moks.  Foto: Terje Lepp

„Tallinna keskhaiglatel on Eesti tervishoiusüsteemis oluline roll. Lisaks Harjumaa elanikele teenindavad nad suuremat osa Põhja-Eesti ja ka teiste maakondade inimesi. Lisaks asub Lääne-Tallinna keskhaiglas Eesti suurim nakkushaiguste kompetentsikeskus,“ ütles sotsiaalminister Tanel Kiik. „Täna kasutuses olevad 40-60 aastat vanad haiglahooned on aga amortiseerunud ega vasta kaasaegsetele vajadustele. Seetõttu on mõistlik rajada tänaste hoonete asemele uus kaasaegne haigla, mis võimaldab jätkata nüüdisaegset ravitööd ka järgmise 50 aasta vältel.“

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee