Meditsiiniuudised  • 29 juuli 2019 09:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Lastefond kutsub IRONMAN Tallinn triatlonfestivali eel osalema heategevusjooksul

Neljapäeva, 1. augusti, õhtul kell 21.30 antakse Tallinnas Vabaduse väljakul start Seve Ehituse heategevusjooksule. Ürituse tulu ning kohapeal kogutud annetused toetavad Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi kaudu asenduskodude laste psühholoogilist nõustamist.

Neljapäeval toimub Tallinnas heategevusjooks.  Foto: PantherMedia

“Iga suursündmus on koht ja võimalus, kus saab ühiskonna ja kaasinimeste heaolusse panustada ning IRONMAN triatlonfestivali eel toimuv Seve Ehituse heategevusjooks on sellest ideaalne näide,” rääkis Lastefondi tegevjuht Kadri Org.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee