Aet Trisberg • 1 august 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kolm haiglat pälvisid beebisõbraliku haigla tiitli

Kolm Eesti haiglat – AS Ida-Tallinna Keskhaigla naistekliinik, AS Lääne Tallinna Keskhaigla Pelgulinna Sünnitusmaja ning SA Pärnu Haigla, pälvisid beebisõbraliku haigla tiitli.

Beebisõbraliku haigla tiitli pälvisid Eestis kolm haiglat, sh ITK naistekliinik.  Foto: Rene Suurkaev

Beebisõbralikus haiglas tagatakse beebidele ja emadele tervist ning heaolu toetav keskkond, mis soodustab piiranguteta rinnaga toitmist, mh toetab sünnijärgselt beebi kontakti emaga, varast imetamise alustamist, et beebi saaks aegsasti kaitsekehi ning ema kiiremini taastuks, lapse toitmist siis, kui ta on näljane ja ise seda soovib.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee