Kadi Heinsalu • 8 august 2019 08:43
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haiglad Eestis paistavad silma töökiusamisega

Suures osas Eesti ettevõtetes pole psühhosotsiaalsed ohutegurid hinnatud ega maandatud, leidis sotsiaalministeeriumis koostatud värske analüüs. Eraldi on välja toodud kiusamisjuhtumite rohkust haiglates.

Töökiusamist on Eestis rohkem täheldatud ka haiglates.  Foto: mu.ee

Tööinspektsiooni nõustamisjuristid on toonud juhtumites enim välja haiglad, restoranide/baaride/sööklate köögid ja lasteaiad/koolid. "Ebaproportsionaalselt paistavad infotelefonis välja just lasteaiad, siis koolid ja seejärel restoranide/baaride/sööklate köögid ja seejärel haiglad," kinnitab aruanne.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee