Siret Trull • 12 august 2019 08:27
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Apteekrite liit ei lubaks apteegiteenust osutada „videospetsialistidel“

Eesti Apteekrite Liit on seisukohal, et plaanitavate ravimiseaduse muudatustega, mis lubavad videokõne vahendusel ka proviisori või farmatseudi kohal viibimiseta apteegiteenust osutada, luuakse apteegivaldkonda probleeme juurde.

Eesti Apteekrite Liidu peaproviisor Kaidi Sarv.  Foto: Raul Mee

Liit on videokõnede kaudu nõustamist lubavate muudatusettepanekute osas kriitiline. Nimelt näeb juulis kooskõlastusringile saadetud Ravimiseaduse muutmise seaduse eelnõu ette, et videokõne vahendusel võib apteegiteenust proviisori või farmatseudi kohal viibimiseta apteegis pakkuda haruapteegis, mis asub asustusüksuses, mis ei ole linn ning kus ei ole teist apteegiteenuse osutajat.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee