Siret Trull • 12 august 2019 12:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tamro käive kasvas aastaga 10,8%

Tamro Eesti OÜ kasvatas 2018. aastal võrreldes eelmise majandusaastaga jõudsalt nii käivet kui ka kasumit.

Tamro Balticsi juht Leon Jankelevitsh.  Foto: Andres Haabu

Ravimite hulgimüügiga tegeleva ettevõtte müügitulu 2018. aastal oli 124 miljonit eurot, aasta varem 112 miljonit eurot. Ärikasumiks kujunes möödunud majandusaastal 3,5 miljonit eurot, aasta varem 3,1 miljonit eurot. Aruandeaasta kasum oli aastal 2018 2,7 miljonit eurot, tunamullu 1,1 miljonit eurot.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee