Meditsiiniuudised  • 13 august 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Galerii: Tabasalus avati tervisekeskus

Tallinna külje all asuvas Harku vallas avati eile pidulikult Tabasalu Tervisekeskus.

Linti lõikasid: (alustades vasakult): ehitaja esindaja Vahur Kets, Harku vallavanem Erik Sandla, kohalik elanik Airi Ilves, sotsiaalminister Tanel Kiik ja Harku vallavolikogu esimees Kalle Palling.  Foto: Arno Mikkor

Avamistseremoonial ütlesid tervistussõnad ning istutasid üheskoos hoone ette pihlaka sotsiaalminister Tanel Kiik, Harku vallavolikogu esimees Kalle Palling ja Harku vallavanem Erik Sandla.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee