Riigikontroll leidis oma aastaaruandes, et e-tervis ei täida ikka veel oma eesmärki. Suuresti on selle põhjuseks infosüsteemide killustatus. Riigikontrolli hinnangul peaks sotsiaalministeerium võtma tugevama juhirolli e-tervise plaanide elluviimisel.