• 15.11.19, 15:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Sünkoobi tänapäevane käsitlus on multidistsiplinaarne

Patsient pöördub erakorraliselt vastuvõtule. Täna kl 15.00 pt söögilaua taga istudes ja süües avastas ennast järsku põrandalt. Küsitlemisel patsiendile meenub tunne nagu oleks läinud midagi kurku ja ta hakkas köhima. Nii algab Tõstamaa perearsti Madis Veskimäe patsiendi haigusjuht, mis viis üllatava leiuni.
Tõstamaa perearst Madis Veskimägi.
  • Tõstamaa perearst Madis Veskimägi.
  • Foto: Veiko Tõkman
Alljärgneva teksti autor on Tõstamaa perearst Madis Veskimägi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.01.26, 12:30
Eksklusiivne võimalus kuulda KiSel-10 uuringu juhti Eestis: mida näitavad Q10 ja seleeni pikaajalised uuringud?
Kas teadsid, et kaks kõige mõjukamat toidulisandite valdkonna kliinilist uuringut – KiSel-10 ja Q-Symbio – on andnud märkimisväärseid tulemusi südame-veresoonkonna tervise, elukvaliteedi ja isegi bioloogilise vananemise aeglustamise osas?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele