Täna, 21. novembril toimus Kopenhaagenis OECD kõrgetasemeline poliitikafoorum, kus oli kõne all digitehnoloogia ja terviseandmete kasutamine inimeste parema tervise huvides.
Sotsiaalminister Tanel Kiik tutvustas poliitikafoorumil Eesti edusamme personaalmeditsiinis ja e-tervises.
  • Sotsiaalminister Tanel Kiik tutvustas poliitikafoorumil Eesti edusamme personaalmeditsiinis ja e-tervises.
  • Foto: Sotsiaalministeerium
Foorumil esinenud sotsiaalminister Tanel Kiik andis ülevaate Eesti e-tervise süsteemi ja personaalmeditsiini arengust.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele