• 07.02.20, 14:08
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Koroonaviiruse vaktsiinini läheb veel mitu kuud

Terviseamet annab koroonaviiruse valguses ülevaate, kuidas toimida uue ja tundmatu viirusetekitaja puhul ning millal on oodata kiirkorras väljatöötamisel olevat koroonaviiruse vaktsiini.
Koroonaviiruse vaktsiinini läheb veel mitu kuud
  • Foto: Shutterstock
Mida teha, kui levima hakkab haigustekitaja, mis on ohtlik, teadusmaailmale uus ning tõenäoliselt kiire levikuga?

Seotud lood

Uudised
  • 05.02.20, 15:30
Koroonaviirus lõi ravimiaktsiatele elu sisse
Koroonaviirusepuhang on hoogsalt liikuma pannud mitme suure ja väikese ravimiarendaja aktsiad. Investorid panustavad miljardeid dollareid kasvõi õhkõrnale vaktsiini loomise lootusele, kirjutab tänane Äripäev.
  • ST
Sisuturundus
  • 23.10.25, 12:02
Inimeste tervise eest hoolitsemine on STADA eesmärk
STADA missiooniks on alati olnud inimeste tervise eest hoolitsemine ning usaldusväärseks partneriks olemine. Just see on aluseks meie pingutustele, et pakkuda kättesaadavaid ja kvaliteetseid ravimeid ning toetada tervishoiusüsteeme ja tervishoiutöötajaid kogu maailmas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele