Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Kaks negatiivsete koroonaproovidega päeva järjest
Terviseamet andis teada, et reedel ja laupäeval tehtud kokku üle 100 koroonaviiruse proovi olid kõik negatiivsed.
Kokku analüüsis terviseameti labor 6. märtsil 58 inimeselt võetud koroonaviiruse proovi ja 7. märtsil 51 proovi, üheltki inimeselt koroonaviirust ei leitud.
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.