• 21.08.20, 15:07
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Uus koroonaäpp on telefonis tuhandetel kasutajatel

Koroonaäppi HOIA on allalaaditud tuhandeid kordi ja see on paari päeva üks populaarsemaid rakendusi. Suuremaid tõrkeid pole rakenduse käivitamine kaasa toonud.
Koroonarakendus HOIA.
  • Koroonarakendus HOIA.
  • Foto: Kuvatõmmis
"Esimese päevaga tuli meil Android telefonidelt üle 13 000 allalaadimise. IPhonidelt meil statistikat ei ole, aga me oleme teist päeva järjest kõige populaarsem rakendus Eestis IPhonidel," rääkis sotsiaalministeeriumi e-teenuste arengu ja innovatsiooni valdkonna nõunik Priit Tohver.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.01.26, 12:30
Eksklusiivne võimalus kuulda KiSel-10 uuringu juhti Eestis: mida näitavad Q10 ja seleeni pikaajalised uuringud?
Kas teadsid, et kaks kõige mõjukamat toidulisandite valdkonna kliinilist uuringut – KiSel-10 ja Q-Symbio – on andnud märkimisväärseid tulemusi südame-veresoonkonna tervise, elukvaliteedi ja isegi bioloogilise vananemise aeglustamise osas?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele