Ravimiameti peadirektori asetäitja Katrin Kiisk toob tänavusi gripivaktsiinide tellimusi analüüsides välja, et vaktsiinide valikute ega ka koguste osas ei hulgimüügiettevõtted teinud eelistusi vaktsineerimises osalevate apteekide kasuks.
Kiisk: vaktsineerimises osalevaid apteeke pole tarnides eelistatud

Seotud lood

Uudised
  • 14.10.20, 10:35
Apteekides on nädalaga gripi vastu vaktsineerinud ligi 3000 inimest
Inimestel on väga suur huvi vaktsineerimise vastu ja mõnes Tallinna apteegis on juba enamus aegu eelbroneeritud, teavitab proviisorapteekide liit.
Uudised
  • 08.10.20, 10:05
Gripihooaja esimene nädal gripijuhte ei toonud
Gripihooaja esimesel nädalal registreeriti Eestis 4360 ülemiste hingamisteede viirusnakkustesse haigestumise juhtu, ükski gripidiagnoos laboratoorset kinnitust ei leidnud.
Uudised
  • 21.09.20, 10:20
Hooldekodude elanikele on arvestatud gripivaktsiini 10 000 doosi
Eesti Haigekassa on sellel aastal hankinud 10 000 gripivaktsiini doosi hooldekodude elanike vaktsineerimiseks ning laiendanud tasuta gripivaktsiini saajate sihtrühma.
Uudised
  • 31.08.20, 07:00
Gripi vastu vaktsineerimine on vajalik ka koroona ajal
Milline on tänavuse gripivaktsiini koostis ja millised vaktsineerimissoovitused gripi vastu COVID-19 taustal selgitab terviseameti gripikeskuse peaspetsialist Olga Sadikova.
  • ST
Töökuulutused
  • 29.07.26, 12:56
Tallinna Lastehaigla otsib arsti
Kandideerimise tähtaeg: 28.08.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele