Keha räägib meiega küll stressi vormis, kuid inimene saab ise valida, kas ta laseb end sel kontrollida ja nõrgestada, ütleb "Stressijuhtimise käsiraamatu" autor dr Eva Selhub.
Millest tekib stress? Millised peaksid olema baasteadmised enda päästikute, stressireaktsioonide ja stressi juhtimise kohta? Kuidas teoreetilisi teadmisi kriisihetkedel rakendada? Mis juhtub ettevõttes, kui juht on suures stressis ega oska seda ohjata?
Stressireaktsioonide ja nende juhtimise võimaluste üle arutlevad saates "Juhtimislabor" psühholoog, superviisor ja coach Piret Bristol ning tõlkebüroo Luisa üks omanikest ja juhtidest, superviisor ja coach Kristiina Püttsepp.
Saadet juhib virtuaalkliinik.ee ärijuht Tuuli Seinberg.
"Juhtimislaborit" saab järelkuulata
siit.
Seotud lood
Ida-Tallinna Keskhaigla neuroloogiakeskuse juhataja ning Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi külalisprofessor Toomas Toomsoo proovib teha nii, nagu loodusemees Fred Jüssi õpetab ehk leida logelemiseks aega, tunnistades samas, et parimais arstiaastais olles ei kipu see kuigi hästi õnnestuma.
Koroonakevadele järgnes suvine hingetõmbepaus, kuid mida toob sügis, ei tea keegi. Kuidas keerulise ajaga hakkama saada, rääkis Äripäeva raadio tervisesaates psühholoog, organisatsioonikultuuridisainer ja tööõnne uurija Tiina Saar-Veelmaa.
Kandideerimise tähtaeg: 12.05.2025