Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Toimus Ahtme tervisemaja sümboolne avamine
25. mail toimus Ida-Viru Keskhaigla koosseisu kuuluva Ahtme tervisemaja avamine, mis sai tähistatud sümboolse lindilõikamisega.
Arvestades keerulist epidemioloogilist olukorda, toimus üritus tagasihoidliku külaliste arvuga. Avamisel osales Riigikogu esimees Jüri Ratas, majas tegevust alustavad perearstid ja -õed, Ida-Viru keskhaigla nõukogu- ja juhtkonna esindajad.
Tartumaa Tervisekeskuse juhataja Peeter Laasik toob täna Elva uue tervisekeskuse sarikatelt alla ehitajate pärja. Patsiente hakatakse majas vastu võtma juba septembris.
Novembris peaks valmis saama Lääne-Tallinna Keskhaiglale kuuluv Põhja-Tallinna tervisekeskus, kus teiste seas hakkavad vastuvõtte tegema perearstid ja haigla eriarstid.