• 02.02.22, 09:32

Tarmo Tohver valiti Ida-Viru Keskhaigla juhatuse esimeheks

Ida-Viru Keskhaigla juhatuse esimeheks kinnitati Tarmo Tohver, kes eelmise aasta septembri lõpust täitis juhatuse liikmena keskhaigla tegevjuhi ülesandeid.
IVKH juhatuse esimees Tarmo Tohver.
  • IVKH juhatuse esimees Tarmo Tohver.
  • Foto: Ida-Viru Keskhaigla SA
Enne tegevjuhi ametisse asumist oli Tarmo Tohver haigla haldusjuht.

Seotud lood

Uudised
  • 16.08.21, 10:20
Tarmo Bakler asub täna ITK juhi ametisse
Tarmo Bakler asub 16. augustil tööle Ida-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimehena ja jätkab enda sõnul haigla seniste põhiväärtustega.
Uudised
  • 28.01.22, 09:32
Ida-Viru Keskhaigla sai uue juhatuse liikme
Eelmise aasta detsembris kuulutas Ida-Viru Keskhaigla (IVKH) välja avaliku konkursi kolmanda juhatuse liikme ehk õenduse ja patsiendikogemuse juhi leidmiseks. Konkursil osales üheksa kandidaati.
Uudised
  • 05.07.21, 15:30
IVKH asub peagi konkursiga uut juhti otsima
Kes hakkab augusti keskpaigast juhtima Ida-Viru Keskhaiglat, ei ole selge, sest haigla nõukogu liikmed said senise juhi Tarmo Bakleri lahkumisest teada alles läinud nädalal.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 11:45
Saaremaa investeerib 100 000 eurot tervishoiutöötajate toetuseks
Tervishoiutöötajatest on Eestis suur nappus, seda eriti suurtest keskustest väljaspool. Saaremaa vald, kohalikud ettevõtjad ning Kuressaare Haigla on leidnud ja rakendanud aga mitut erinevat meedet, kuidas üheskoos seda olukorda parandada ja arste saarele tööle saada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele