• 24.03.22, 11:28

Matti Maimets mõisteti kohtus õigeks

Tartu Maakohus mõistis täna, 24. märtsil õigeks Matti Maimetsa, keda prokuratuur süüdistas kahes ametialases kuriteos.
Matti Maimets sai maakohtus võidu.
  • Matti Maimets sai maakohtus võidu.
  • Foto: Powerhouse
Matti Maimetsa süüdistati karistusseadustiku (KarS) § 294 lg 2 p-de 1,2 ja § 3001 lg 2 järgi kahe ametialase kuriteo toimepanemises. Süüdistusest tulenevalt tuli kohtul esmalt tuvastada, kas Matti Maimets oli ametiisik või mitte.

Seotud lood

Uudised
  • 03.10.19, 10:12
HIV ravimite altkäemaksujuhtum saadeti prokuratuuri
Mullu septembris Matti Maimetsa vastu algatatud kriminaalasi ravimifirmadelt altkäemaksu võtmises on nüüdseks jõudnud prokuratuuri.
Uudised
  • 18.09.18, 16:30
Lopato: Kuni asjaolude selgumiseni Maimetsa eksperdina ei kaasa
Sotsiaalministeeriumi ravimiosakonna juhataja, kes ametikohustuste ühe osana juhatab ka seda komisjoni, kuhu kuulub infektsioonhaiguste dotsent Matti Maimets, vastas Meditsiiniuudiste päringule lühidalt, et kuni asjaolude selgumiseni sotsiaalministeerium doktor Maimetsa eksperdina ei kaasa.
Uudised
  • 12.02.20, 15:30
Matti Maimetsa kriminaalasi jõudis kohtusse
Ligi poolteist aastat pärast kahtlustuse esitamist on Matti Maimetsa altkäemaksu kriminaalasi jõudnud kohtusse.
  • ST
Töökuulutused
  • 19.03.26, 11:15
AS Lääne-Tallinna Keskhaigla ootab oma meeskonda anestesioloogi
Kandideerimise tähtaeg: 19.05.2026

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele