• 23.08.22, 16:27

Soome ootab omikronile kohandatud vaktsiine kõige varem lähikuudel

Soome loodab koroonaviiruse omikrontüvele kohandatud vaktsiinid kätte saada kõige varem septembris-oktoobris ehk kuu jooksul pärast seda, kui need on läbinud Euroopa Ravimiameti (EMA) hindamise.
Soome ootab uuendatud vaktsiine lähikuudel.
  • Soome ootab uuendatud vaktsiine lähikuudel.
  • Foto: Shutterstock
Hetkel EMA-s hindamisel olevad Moderna ja Pfizeri uuendatud koroonavaktsiinid saavad EL-i müügiloa alles siis, kui EMA on need tunnistanud ohutuks, tõhusaks ja kvaliteetseks. EMA on otsuse lubanud teatada septembris, seejärel avalikustab oma seisukoha ka Soome tervise ja heaolu instituut (THL), vahendas Helsingin Sanomat.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.01.26, 12:30
Eksklusiivne võimalus kuulda KiSel-10 uuringu juhti Eestis: mida näitavad Q10 ja seleeni pikaajalised uuringud?
Kas teadsid, et kaks kõige mõjukamat toidulisandite valdkonna kliinilist uuringut – KiSel-10 ja Q-Symbio – on andnud märkimisväärseid tulemusi südame-veresoonkonna tervise, elukvaliteedi ja isegi bioloogilise vananemise aeglustamise osas?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele