Meditsiiniuudiste ja vast loodud geriaatrite seltsi neljapäeval Tallinnas Olümpia hotellis ja veebikeskkonnas korraldatud esimene omataoline konverents tõi kokku suure hulga geriaatriahuvilisi.
Geriaatriakonverent tõi kokku palju huvilisi.
  • Geriaatriakonverent tõi kokku palju huvilisi.
  • Foto: Meeli Küttim
Konverentsi sessioone modereerisid 3. aasta arst-resident Marit Uuetoa, professor Helgi Kolk ja doktor Anu Ilp.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele