Lõuna-Korea valitsus teatas esmaspäeval protestivatele residentidele, et neil on tööle naasmiseks aega veebruari lõpuni, vastasel juhul ähvardab neid oht patsientide teenindamist häiriva nädalapikkuse meeleavalduse korraldamise eest karistada saada.
Residentide hinnangul tuleks enne arstide arvu suurendamist tegeleda palga- ja töötingimuste parandamisega.
  • Residentide hinnangul tuleks enne arstide arvu suurendamist tegeleda palga- ja töötingimuste parandamisega.
  • Foto: Shutterstock
Kaks kolmandikku riigi residentidest lahkus töölt, protestides valitsuse plaani vastu suurendada meditsiinikoolidesse vastuvõetavate üliõpilaste arvu, et lahendada üha suurenevat arstide puudust. Residentide hinnangul tuleks enne arstide arvu suurendamist tegeleda palga- ja töötingimuste parandamisega, vahendas Reuters.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele