• 21.05.25, 11:26

Selgusid Neinar Seli stipendiumi ja parima artikli preemia saajad

Tartu ülikooli kliinikumi arvamuslõunal pälvisid Neinar Seli stipendiumi professorid Alan Altraja ja Katrin Õunap. Möödunud aasta parima Eesti Arstis ilmunud artikli preemia said aga Grete Haube ja Tuuli Metsvaht.
Alan Altraja ja Katrin Õunap.
  • Alan Altraja ja Katrin Õunap.
  • Foto: Evelin Lumi
Neinar Seli Tartu Kultuurkapitali juurde asutatud meditsiinivaldkonna alakapitali eesmärk on tunnustada Tartu ülikooli kliinikumi töötajate teadustöö tegemist ja publitseerimist. Stipendium antakse välja kahes kategoorias: viimase viie aasta jooksul enim teadusartikleid publitseerinud autorile ja viimase kalendriaasta teaduspublikatsioonide autorile, kes on märkinud oma töökohaks kliinikumi.

Seotud lood

Uudised
  • 26.05.23, 15:00
Neinar Seli stipendiumid pälvivad Rain Jõgi ja Margus Punab
Neinar Seli Tartu Kultuurkapitali juurde asutatud meditsiinivaldkonna alakapitali stipendiumid pälvivad tänavu doktor Rain Jõgi ja professor Margus Punab.
Uudised
  • 03.06.24, 12:22
Seli stipendiumi saavad Pajusalu ja Õunap
Neinar Seli Tartu Kultuurkapitali juurde asutatud Tarti ülikooli kliinikumi töötajaid teadustöö tegemisel ja publitseerimisel innustava meditsiinivaldkonna alakapitali stipendiumi saavad tänavu doktor Sander Pajusalu ja professor Katrin Õunap.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.05.25, 08:30
Soovid Eestis korraldada rahvusvahelist konverentsi? Eesti Konverentsibüroo tuleb appi
Teadus- või erialakonverentsi Eestisse toomine pole enam ammu vaid unistustes eksisteeriv ettevõtmine, vaid reaalsus. Oma valdkonna arendamine, teadusharu nähtavuse tõstmine rahvusvaheliselt ning kontaktide loomine on hea põhjus, miks rahvusvaheline konverents Eestisse kutsuda. Eesti hea maine erinevates valdkondades, ürituste korraldamise kogemus, riigi kompaktsus ning olemasolevad võimalused annavad hea pinnase väiksema ja keskmise suurusega konverentsi toimumiseks. Selleks, et globaalse ulatusega konverents Eestis toimuma saaks ja selle iga detail õnnestuks, tuleb appi Eesti Konverentsibüroo.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele