• 21.05.25, 07:00

Tervishoid vajab innovatsiooni: kas Eesti suudab tehnoloogia arenguga sammu pidada?

Tervishoiuvaldkonna asutuste võrgustiku EIT Health üritustesarja Morning Health Talksi mullused arutelud tõid esile peamised väljakutsed ja võimalused, mis kujundavad tervishoiu innovatsiooni Kesk-, Ida- ja Lõuna-Euroopas.
Tervishoiuvaldkonna asutuste võrgustiku EIT Health üritustesarja Morning Health Talksi mullused arutelud  tõid esile peamised väljakutsed ja võimalused, mis kujundavad tervishoiu innovatsiooni Kesk-, Ida- ja Lõuna-Euroopas.
  • Tervishoiuvaldkonna asutuste võrgustiku EIT Health üritustesarja Morning Health Talksi mullused arutelud tõid esile peamised väljakutsed ja võimalused, mis kujundavad tervishoiu innovatsiooni Kesk-, Ida- ja Lõuna-Euroopas.
  • Foto: EIT Health
Sarja raames kogunesid tervishoiutöötajad, idufirmad, teadlased, riigiasutuste esindajad ja investorid, et arutada, mille taha innovatsioon rohkem arenevates piirkondades takerdub ja mida selle parandamiseks teha.

Seotud lood

Uudised
  • 15.05.25, 14:00
ELi programm toetab Eesti terviseidusid ideede valideerimisel ja turule viimisel
Euroopa Liidu EIT Health InnoStars Awardsi programm pakub Eesti iduettevõtetele tuge ideede valideerimisel ja investeeringute kaasamisel, et lahendused jõuaksid kiiremini patsientideni.
Töökuulutused
  • 14.05.25, 15:06
Ootame Meliva kliinikutesse HAMBAARSTE
Meliva hambakliinikud Tallinnas, Sakus Pärnus ja Kuressaares ootavad oma kollektiivi hambaarste!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele