Pärnu haiglas lõpetas esimene tervishoiusekretäride õppeprogrammi lend

Möödunud neljapäeval lõpetas Pärnu haiglas tervishoiusekretäride õppe esimene lend. Aastane õppeprogramm pakkus haigla töötajatele võimaluse omandada kutse mugavalt oma töökoha ruumes.
Pärnu haigla tervishoiusekretäride õppe esimene lend.tervis
  • Pärnu haigla tervishoiusekretäride õppe esimene lend.tervis
  • Foto: Pärnu Haigla SA
Tasuta õpingute käigus omandati tervishoiusekretäri kutse viienda taseme kvalifikatsioon.

Seotud lood

Uudised
  • 13.06.23, 13:00
Lõpetas esimene lend tervishoiusekretäre
Kevadel sooritas 17 õppurit Tallinna Tervishoiu Kõrgkkoolis tervishoiusekretäri kutseeksami. Eriala omandasid Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Lääne-Tallinna Keskhaigla, Ida-Tallinna Keskhaigla, Ida-Virumaa Keskhaigla, Lõuna-Eesti haigla, Viljandi haigla ja ühe hambakliiniku töötajad.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 11:45
Saaremaa investeerib 100 000 eurot tervishoiutöötajate toetuseks
Tervishoiutöötajatest on Eestis suur nappus, seda eriti suurtest keskustest väljaspool. Saaremaa vald, kohalikud ettevõtjad ning Kuressaare Haigla on leidnud ja rakendanud aga mitut erinevat meedet, kuidas üheskoos seda olukorda parandada ja arste saarele tööle saada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele