Viljandi vanas haiglas mängitakse suvel rännakulavastust

Ugala teater toob suvel Viljandi vanas haiglas publiku ette dokumentaalsel ainesel põhineva rännaklavastuse “Lühem kui elu”. Selle tarvis kuulutati välja aastal 1985–2025 patsiente vastu võtnud vana haigla teemaliste lugude kogumisaktsioon.
Viljandi vanast haiglast saab suvel etenduspaik.
  • Viljandi vanast haiglast saab suvel etenduspaik.
  • Foto: Viljandi haigla
Lavastust valmistab ette töörühm koosseisus Maarja Moor, Aare Pilv, Priit Põldma ja Joel Väli.

Seotud lood

Uudised
  • 17.04.25, 07:00
Priit Tampere: Mis saab Viljandi haigla vanast majast ja teenustest?
Viljandimaalaste terviseteekonna alguseni Tervikumis on jäänud vähem kui neli kuud. SA Viljandi Haigla juhatuse esimees Priit Tampere valgustab sel puhul, mis saab haigla vanast vajast ja teenustest ning seda, millised tervishoidu puudutavad muudatused ja väljakutsed haigla toimimist mõjutavad.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 11:45
Saaremaa investeerib 100 000 eurot tervishoiutöötajate toetuseks
Tervishoiutöötajatest on Eestis suur nappus, seda eriti suurtest keskustest väljaspool. Saaremaa vald, kohalikud ettevõtjad ning Kuressaare Haigla on leidnud ja rakendanud aga mitut erinevat meedet, kuidas üheskoos seda olukorda parandada ja arste saarele tööle saada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele