PERHi kvaliteedijuht
Priit Tohver ütles, et olukorra muudab haiglale keeruliseks asjaolu, et seni on kõik hüvitised tulnud tasuda haiglal endal, mitte kindlustusandjal. Ta nõustus, et süsteemis on päris suured käärid, kus kindlustusandjale makstakse oluliselt suuremat summat, kui kulub ravivigade hüvitamisele, kirjutas
ERR.