Haigla konsolideerimisprotsess on plaanis etapiviisiliselt ning esimeses etapis keskendutakse Ida-Tallinna keskhaigla ja Lääne-Tallinna Keskhaigla ühendamisele 2028. aasta alguseks. Samal ajal liidetakse kontserni koosseisu ka Tallinna Kiirabi ning Tallinna hambakliinik, kirjutab
ERR.